Zlatna Zora Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravljen password

Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Bombardovanje švajcarskih gradova u Drugom svetskom ratu
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 1:37 pm by Weishaupt

» Med je opasna namirnica
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 1:36 pm by Weishaupt

» Bratski paket
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSat Oct 13, 2018 1:54 pm by Seth

» Vrijede milijune a stoje napušteni u Dubaiu
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSat Oct 13, 2018 1:42 pm by Seth

» Astana - prestonica iluminata
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSat Oct 13, 2018 1:50 am by Insomnia

» Naširoko o karmi
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeFri Oct 12, 2018 9:02 pm by Akazia

» Neke tajne o Isusu
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSat Sep 29, 2018 3:16 pm by Akazia

» Mali Horus harpokrat
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSat Sep 29, 2018 3:10 pm by Akazia

» Kratko o magiji
Ko mi sere u podrumu? Icon_minitimeSat Sep 29, 2018 3:07 pm by Akazia

Ko je prisutan na forumu
Ukupno 6 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 6 gostiju

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 51 dana: Thu Aug 09, 2018 9:25 pm
Moon phases
CURRENT MOON
March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Anketa

Da li podržavate eutanaziju?

Ko mi sere u podrumu? Vote_lcap100%Ko mi sere u podrumu? Vote_rcap 100% [ 5 ]
Ko mi sere u podrumu? Vote_lcap0%Ko mi sere u podrumu? Vote_rcap 0% [ 0 ]
Ko mi sere u podrumu? Vote_lcap0%Ko mi sere u podrumu? Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 5

Statistika
Registrovani članovi 27
Najnoviji član foruma Lutidantoslav

Ukupan broj komentara naših članova je 230 in 112 subjects
Weather
Broj posetilaca

Traffic

Clustr Map

Ko mi sere u podrumu?

Go down

Ko mi sere u podrumu? Empty Ko mi sere u podrumu?

Komentar by Ordačni Bužap Fri Sep 21, 2018 9:33 pm

Možda vam naslov teme zvuči smešno, ali nije tako. Ovo moje iskustvo, koliko god vam zvučalo neverovatno, neprirodno, misteriozno ili smešno, znajte da je istinito. Naime, već neko vreme sam svedok neverovatnih događanja u mom podrumu, te sam otkrio neslućene svetove, onostrane stvari, na čijem pragu stojim, ponizan i ubog, drhteći pred silama za koje nisam ni znao da postoje, za koje nisam želeo da verujem da postoje.
 
Ukratko, da vam ispričam iz početka. Nadam se da ću zainteresovati pojedine ljude ovde, obdarene moćima, koje sam nekad ismevao, naivan i slep.
 
Elem, pre izvesnog vremena silazim ja u podrum da zagrabim kiselog kupusa iz bureta. Bure je baš poveliko i mislim da od postanka sveta gravitira u podrumu. Kao u svakom podrumu, osvetljenje je šturo i obojilo je ceo prostor zlokobnom svetlošću, dajući senkama da se poigravaju mojim strahovima. Ipak, kontam, nisi dete, bilmezu jedan. Gas do kace, navadi kupusa i motaj sarme ako misliš nešto žvakati...
 
Sa zebnjom sam se uputio ka kaci, vođen željom da se što kraće zadržim u tom zloslutnom podrumu. I na samo par koraka od bureta kiselog kupusa... ugledah to tada prvi put.
 
Zatečen prizorom i slabim osvetljenjem, samo sam tupo upiljio pogled u to.
Nisam ni slutio odakle se stvorilo, ni ko ga je tu ostavio. Sve dok se nisam trgao iz transa koji mi tužna spoznaja nametnu, nije mi palo na um da je podrum zaključan i da je jedini ključ kod mene...
 
Gledao sam u fekaliju, u sveže, ružno i smrdljivo govno, u svojoj svrsi i neopravdanosti svog postojanja ovde, u mom zaključanom podrumu.
 
Da nastavim...
 
Lopatom sam odstranio predmet, sa gađenjem, vratio se u stan i seo da razmislim. Zasigurno me razumete da me volja za sarmama prošla, tako da sam posle naručio picu.
 
Međutim, kako god da sam celu situaciju posmatrao iz različitih uglova, nikako nisam mogao da shvatim kako je odrasla osoba (odrasla, zaključio sam po veličini fekalije) mogla da uđe u moj podrum, koji nema čak ni prozora.
 
Sećanje na taj nemili događaj je počelo da bledi, ispraćeno u zaborav sa mišlju da sam zaboravio zaključati vrata.
 
Ali, ponovilo se.
 
Opet sam, nakon izvesnog vremena, pronašao govno u svom podrumu. Bes me obuze svom silinom ka tom drzniku koji je creva praznio u mom podrumu. I to se od tada ponavljalo skoro svaku noć.
 
Neslućena volja mi nije dala zaspati dok sam, sa toljagom u ruci, bdio, skriven u senci stepeništa, čekajući počinioca tog gnusnog dela. Danima nisam ulazio u podrum, a seronja se, kao za inat, nije pojavljivao.
 
Ne možete da zamislite moje zaprepašćenje kada sam konačno otključao vrata svog podruma da iznesem u stan teglu sa paradajzom. Spremao sam taj dan pasulj, a moj omiljeni sastojak zaprške istoga je upravo paradajz.
 
Na podu podruma je bilo desetak i više fekalija. Uprkos što sam redovno, nakon svakog otkrića te anomalije, čistio podrum, zaključavao vrata dva puta i stražario noćima, neko se izasrao po celom podrumu.
 
Rešen da misteriju zanavek rasvetlim, da počinioca kaznim strašnim batinama, trknuh do Merkatora i tamo kupih onu kameru za nadgledanje. Ne bi mi žao para, niti vremena potrošenog za instalaciju tog čuda tehnike.
 
I dođe čas da je pustim u pogon.
 
Legao sam u krevet, kao i svako veče, posle omiljene serije. Sekiraciju zbog govana u mom podrumu sam prepustio kameri i kompjuteru koji je pomno pratio svaki pokret u tom nesrećnom prostoru.
 
Ubrzo sam se prepustio dozivu sna.
 
I dođe jutro, a sa njim i spoznaja...
 
Molim da se uzdržite od takvih komentara, jer ovo što sledi, ono što doživeh taj dan, ledi krv u žilama...
 
Sa kafom u ruci, koju sam nestrpljivo pripremio vođen željom da pogledam snimak, sam seo pred kompjuter i pustio zapis od protekle noći...
 
Moje zaprepašćenje pred viđenim se nije moglo meriti sa stepenom odbijanja mog uma da prihvati ono što mrtvo i zasigurno nelažljivo oko kamere zabeleži.
 
Tačno u ponoć, beličasta i svetlucava izmaglica se poće formirati u mom podrumu, da bi zatim stala da se rotira oko svoga jezgra, kao beli veš u centrifugi veš mašine... u početku, sporo, pa sve brže i brže, da bi se naposletku ta izmaglica kretala ogromnom brzinom oko sebe. I kada bi dostigla svoj vrhunac, postala bi bleštava kao Sunce i - najednom - nestala. Od nje ne bi ostalo ništa, ni traga, da u tom centru rotacije izmaglice ne bi ostalo - govno.
 
Da li je duh u pitanju, manifestovan u izmaglicu, koji je odabrao moj podrum da se olakša?
 
Ili je u nekoj drugoj dimenziji neka anomalična WC šolja napravila portal ka mom podrumu?
 
Molio bih ljude sa određenim moćima da dođu do mene, da pokušaju da uspostave kontakt sa tim entitetom i zamole ga da mi više ne sere po podrumu.
 
Naravno, svi ozbiljni i dobronamerni saveti i postovi su dobrodošli, da napravimo ozbiljnu diskusiju o mom delikatnom i natprirodnom problemu.
 
Hvala svima koji moj problem shvataju ozbiljno i koji bi da pomognu savetom, ohrabrujućim rečima ili samim svojim dolaskom do mene.
 
Postavio sam snimak na YouTube, ali su ga odbili, uz obrazloženje da sam nastran i da slikam fekalije. Izmaglicu su protumačili kao fotomontažu, promaju illi kako već rekoše.
 
I molim vas, vi koji mi ne verujete, uzdržite se od vaših zezanja, ovo je jako ozbiljna tema. Pustite ljude, koji znaju da onaj svet postoji, da se izraze i da mi pomognu da se rešim tih entiteta i da mogu normalno da dođem do kace kupusa, a da ne ugazim u govno.
 
Evo snimka sa kamere, nightvision mod, kako obezbeđuje (pokriva) burad sa skupljenim fekalijama.
 
 
Ko mi sere u podrumu? Bure11

 
 
Možda se državne ustanove jednog dana predomisle, pa ih uzmu na analize i ispitivanja.
 
Pomozite mi, ako ikako možete.
Ordačni Bužap
Ordačni Bužap
Upućen član
Upućen član

Male Aries Dragon
Posts : 18
Birthday : 1976-04-01
Join date : 2017-01-20
Age : 47
Location : Mravinjak
Job/hobbies : Mravlji kralj
Trenutno stanje : Oženjen mravljom kraljicom

Na vrh Go down

Ko mi sere u podrumu? Empty Re: Ko mi sere u podrumu?

Komentar by Ordačni Bužap Fri Sep 21, 2018 9:34 pm

I kako čovek, nemoćan pred silama nepoznatog, otvorenih očiju ka tami, nepojmljivosti svoje svrhe, kako a da ne pomisli da mu sa one strane poručuju da mu se seru na život?
 
Koliko ja, ubog u svojoj malenkosti, pred sveukupnošću, da ne pokleknem pred tom porukom iz sveta mrtvih? Smrtnik da mi kaže da mi se sere na život - shvatio bih to kao provokaciju i tresnuo ga po labrnji... Ali duh. Duh da mi sere u podrumu, i to meni...
 
Stan mi je prepun dezodoransa, a u podrumu trenutno svetlucaju 4 kamerice.
Pop me je izbacio iz crkve kada sam ga zamolio da dođe i odradi egzorcizam u podrumu punim govana. Mislio je da se zajebavam ili da sam pijan. Žene više ne dolaze u moj stan, a komšije me prozvaše “Duhovno Govno”.
 
Nadam se da razumete u koliko sam očajnoj situaciji...
 
Inače, još nije utvrđeno da li je u pitanju duh, demon ili portal ka nekoj prolupaloj WC šolji ko zna koje dimenzije.
 
Mnogo ti hvala na lepom komentaru, na podršci i razumevanju. Uz brigu vas koji me razumete ću istrajati, permanentno, da isteram seronju iz podruma. Apsolutno ću istrajati.
Ordačni Bužap
Ordačni Bužap
Upućen član
Upućen član

Male Aries Dragon
Posts : 18
Birthday : 1976-04-01
Join date : 2017-01-20
Age : 47
Location : Mravinjak
Job/hobbies : Mravlji kralj
Trenutno stanje : Oženjen mravljom kraljicom

Na vrh Go down

Ko mi sere u podrumu? Empty Re: Ko mi sere u podrumu?

Komentar by Ordačni Bužap Fri Sep 21, 2018 9:35 pm

Pomiren sa zlim usudom, i obavijen tamnim oblakom neznanja i čuđenja tim silama, zakoračah jutros u svoj podrum da obavim ono što se mora obaviti.
 
Lopata, metla i šlauf mi behu jedini saveznici i drugovi u teškom zadatku uklanjanja fekalije sa poda (iako ga prestadoh smatrati svojim, jer ga je neka sila ili entitet prigrabio za sebe) svog podruma.
 
Otključah vrata, zgađen prizorom pred sobom. Dva govneta, oba veličine laserskog štampača, meni i mojoj muci se ceriše iz polutame okupiranog prostora.
 
Ali, nešto me tu zadrža da ustuknem, da odložim zamah lopate i smrt napuštanog govneta.
 
I setih se mirisa koji mi preplavi nozdrve, radosnih trenutaka u njegovoj izmaglici i vremena koje prođe prebrzo i predivno. Bi to onda kada sam nju ljubio na cvetnoj livadi, permanentno pokušavajući svojim poljupcima tek rođenu ljubav iskazati... i apsolutno, apsolutno je uveriti da mi kompletno pripadne, kao što samo žena može kompletno da pripadne muškarcu. Ali, da ne skrećemo sa teme, jer tema je ta koja me dovede sa mojom mukom pred vas.
 
Elem, podrum je mirisao na lavandu.
 
Do jutros to ne beše tako, smrad koji se svojim obitavanjem u vazduhu podruma pretvarao u kapljice kiseline koja prži oči, skida kožu sa kostiju i donosi pomračenje uma, je nestao. Umesto njega - lavanda.
 
Morate razumeti moje zaprepaštenje koje ipak nije bilo toliko jako kao što bi bilo kod nekog drugog. Nije bilo sumnje da predivne mirise lavande ispuštaju govna.
 
Sad ja pitam vas, medijume i ostale: da to nije možda znak izvinjenja tih entiteta što mi seru po podrumu a ja kao poslednji bilmez čistim za njima? Da ih neko od vas nije kontaktirao i zatražio objašnjenje i nadoknadu za moj duševni bol, a mirišljavo govno je samo prva rata? Da li je moguće da će se konačno osloboditi navike sranja u moj podrum, a time da se moja agonija prelije u ružno sećanje koje odmiče od obale života sve dalje i dalje?
 
Šta vi, dragi moji prijatelji koji znate i razumete muku moju, mislite o tome?
Ordačni Bužap
Ordačni Bužap
Upućen član
Upućen član

Male Aries Dragon
Posts : 18
Birthday : 1976-04-01
Join date : 2017-01-20
Age : 47
Location : Mravinjak
Job/hobbies : Mravlji kralj
Trenutno stanje : Oženjen mravljom kraljicom

Na vrh Go down

Ko mi sere u podrumu? Empty Re: Ko mi sere u podrumu?

Komentar by Sponsored content


Sponsored content


Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu