Zlatna Zora Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Login

Zaboravljen password

Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Bombardovanje švajcarskih gradova u Drugom svetskom ratu
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 1:37 pm by Weishaupt

» Med je opasna namirnica
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSun Oct 14, 2018 1:36 pm by Weishaupt

» Bratski paket
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSat Oct 13, 2018 1:54 pm by Seth

» Vrijede milijune a stoje napušteni u Dubaiu
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSat Oct 13, 2018 1:42 pm by Seth

» Astana - prestonica iluminata
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSat Oct 13, 2018 1:50 am by Insomnia

» Naširoko o karmi
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeFri Oct 12, 2018 9:02 pm by Akazia

» Neke tajne o Isusu
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSat Sep 29, 2018 3:16 pm by Akazia

» Mali Horus harpokrat
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSat Sep 29, 2018 3:10 pm by Akazia

» Kratko o magiji
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Icon_minitimeSat Sep 29, 2018 3:07 pm by Akazia

Ko je prisutan na forumu
Ukupno 3 korisnika online: 0 registrovanih, 0 skriven, 3 gostiju :: 1 Bot

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 51 dana: Thu Aug 09, 2018 9:25 pm
Moon phases
CURRENT MOON
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Anketa

Da li podržavate eutanaziju?

Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Vote_lcap100%Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Vote_rcap 100% [ 5 ]
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Vote_lcap0%Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Vote_rcap 0% [ 0 ]
Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Vote_lcap0%Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Vote_rcap 0% [ 0 ]

Ukupno glasova : 5

Statistika
Registrovani članovi 27
Najnoviji član foruma Lutidantoslav

Ukupan broj komentara naših članova je 230 in 112 subjects
Weather
Broj posetilaca

Traffic

Clustr Map

Devojka i čuvar u fabrici sladoleda

Go down

Devojka i čuvar u fabrici sladoleda Empty Devojka i čuvar u fabrici sladoleda

Komentar by Insomnia Sat Apr 01, 2017 10:56 am

Jedna devojka je radila u velikoj fabrici sladoleda. Jednog dana, kada je završila svoju smenu, otišla je u hladnjaču da nešto proveri. U momentu nepažnje vrata hladnjače su se zatvorila i ona je ostala zarobljena. Iako je vikala i dozivala pomoć, niko je nije čuo, jer su svi već otišli kući, a hladnjača je bila izolovana, tako da niko nije mogao da je čuje i da je bio u blizini. Ostala je u ovoj prehladnoj prostoriji i znala je da je osuđena na smrt ako bude morala da dočeka jutro.


Nakon nekoliko sati ova devojka već je bila skoro zamrznuta i opraštala se od života. Ipak, u jednom trenutku vrata je otvorio noćni čuvar i izvukao je iz hladnjače. Kada je kasnije pitala čuvara zašto je došao do hladnjače i otvorio vrata iako to nikada nije njegova uobičajena rutina, on je objasnio: “Radim ovde već 35 godina. Na desetine zaposlenih svakog dana izlaze i ulaze, ali ti si jedna od retkih koja me svako jutro i svako veče pozdravi. Mnogi me tretiraju kao da ne postojim. Danas kada si došla rekla si mi - ‘Dobro jutro, kako ste’ - i nasmejala se. Ali nakon radnog vremena shvatio sam da nisam čuo tvoje: ‘Doviđenja, vidimo se sutra’. Te reči me podsete da sam osoba. Znao sam da nešto nedostaje i zato sam krenuo u potragu po fabrici. Tako sam te pronašao.”
 
Lekcija: tretirajte ljude sa poštovanjem. I čuvar i čistačica su ljudi kao i vi. Cenite ljude koji umeju da pričaju sa doktorom nauka, ali i da budu ljubazni sa nekim ko je u tom trenutku na nižoj poziciji. Nikad ne znate šta će biti sutra. Uzdravlje.
Insomnia
Insomnia
Iskusan član
Iskusan član

Male Aries Dog
Posts : 20
Birthday : 1994-04-01
Join date : 2017-01-20
Age : 30
Location : Gradić - Tvrđava
Job/hobbies : Clubber
Trenutno stanje : EXIT

Na vrh Go down

Na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu